Greziniai

Musu imones pagrindine veikla - greziniai. Kasame ivairaus tipo giluminiai greziniai imobiliare Bucuresti, musu greziniu kokybe yra auksciausio lygio.

Daugelis greziniu kasami labai atidziai transportas tie greziniai yra geri.

Apie mus
Paslaugos
Produktai
Naudinga žinoti
Kontaktai
Rašykite mums

Vardas: *

Įmonė:

El. paštas: *

Žinutė: *

Apie mus

Šiais laikais vis daugiau žmonių nori turėti nuosavą vandens grežinį prie savo namo, kotedžo arba sodo namelio. Norint gerti tikrai kokybišką geriamąjį vandenį, galite kreiptis į mūsų firmą, kuri gali atlikti grunto tyrimus, parinkti vietą ir išgręžti gręžinį, atitinkantį jūsų poreikius ir Lietuvoje galiojančius reikalavimus. Mūsų kvalifikuoti specialistai, remdamiesi sukaupta informacija ir naudodami pažangias technologijas, gali pasiekti sluoksnius, kuriuose randamas švarus ir tyras vanduo.

Mūsų įmonė siūlo kompleksines inžinerines paslaugas jūsų  namo komfortui sukurti.

UAB „Grežiniai“ vykdo  šiuos darbus:

  • gręžia artezinius gręžinius, iš kurių tiekiamas gėlas geriamas vanduo įmonėms ir gyventojams;
  •  įrengia šiluminius gręžinius;
  •  gręžia gręžinius poliniams pamatams, įžeminimams, šiluminiams siurbliams ir     kitoms techninėms reikmėms;
  • projektuoja ir montuoja vandens tiekimo sistemas;
  • projektuoja nuotekų sistemas.

Mes parengiam projektą, parenkam gręžinio konstrukciją, nustatom sanitarinės apsaugos zoną, nuotekų tvarkymo būdus, suderiname projektą, kuris užregistruojamas Lietuvos geologijos tarnyboje  ir kt.

Palyginus neseniai įsteigta įmonė savo gretose turi subūrusi turinčius patirties darbininkus , kas leidžia kokybiškai atlikti visus darbus. Darbuotojai turi galimybę tobulinti savo įgūdžius užsienyje tam, kad taptų savo srityje profesionalais ir patenkintų visus jūsų lukesčius.

 

Sprendimas: Kitoks.com